• Jarní příprava před sezónou 2017 v novém modelu. První tréninkový blok zvládnut

    Posted on 3.4.2017 by Butch in Atletika, Trenérství.

    Dlouhá léta jsem jarní, přípravné, období spojoval s tréninkovým soustředěním na šumavských Nových Hutích, letos jsem se rozhodl přípravu pojmout jinak. K přípravě na sezónu využiji výhradně okolí Českých Budějovic, Novohradských hor a pár víkendových tréninků absolvuji v Alpách.

    První třítýdenní tréninkový blok zdárně absolvován

    Od 13. března jsem zahájil první tréninkový blok, zaměřený čistě na kondici a silově-vytrvalostní tréninky. Naplánovaná tréninková osnova, kterou jsem zkonzultoval se svým trenérem, byla splněna do posledního puntíku. Tréninkovým útočištěm se mi stal vrch Kluk(741 m.n.m), který je v blízkosti Českých Budějovic a je Šumavským podhůřím. Ve druhém týdnu tréninkového bloku jsem víkend vyplnil odpočinkovým programem, návštěvou Paříže a prohlídkou všeho zajímavého. Jinak byl všechen tréninkový čas splněn tak jak byl naplánován.

    Teď mě čeká další tréninkový blok, který bude z části pokračováním předchozího, ale již dva dny v týdnu bude zařazen trénink na stadionu, silový a skokanský, ale také pár tréninků v rakouských Alpách. Věřím, že se tréninkový model povede a bude směřovat k dobrým výkonům sezóně, kde bych měl mít vrchol sezóny na přelomu července a srpna při dráhovém ME v Dánsku, ale také start ve 2.lize a táborské VS (pokud se hostování zdárně vyřeší).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.